Kas yra metaliniai ženkliukai?

Metaliniai apvalūs ženkliukai yra nebrangi reklamos priemonė, įmonės įvaizdžio dalis, padedanti atpažinti save su norimu logotipu, užrašu ar kitu vaizdu. Ant metalinio apvalaus ženkliuko galima uždėti visus norimus vaizdus ir kaina nuo to nekinta.

Kur panaudojami metaliniai ženkliukai?

Metaliniai ženkliukai dažniausiai naudojami dalyvaujant parodose ar kituose renginiuose, tinka įteikiant klientui ar kitam svečiui kaip nedidelį suvenyrą, siekiant išsiskirti iš konkurentų. Jie taip pat naudojami šventinių renginių dalyviams išskirti ir pažymėti, vestuvių šventės metu, krikštynų dalyviams įteikti kaip prisiminimo dovaną.

Kuo ypatingi metaliniai ženkliukai?

Metalinių ženkliukų gamybai naudojame skaitmeninę spalvotą spaudą. Sudedamosios ženkliuko dalys: metalinis korpusas, padengtas chromu, spaudos įdėklas, apsauginė plėvelė. Spalvingumas: (4+0 skaitmeninis spausdinimas). Užsegimas: metalinis segtukas, kitaip vadinamas „žiogeliu“.

Kokie galimi dydžiai ir užsakomi kiekiai?

Siūlomi metalinių ženkliukų dydžiai: 25 mm, 38 mm, 56 mm, 70×25 mm, BP plastikiniai ženkliukai-pakabučiai. Ženkliukų gamyba nuo 1 vnt. Metalinio ženkliuko kaina priklauso nuo dydžio ir užsakomo kiekio.

Kokie galimi kiti ženkliukų modeliai?

Mūsų agentūroje galite įsigyti lazerinio graviravimo metodu pjaustomas identifikavimo (ID) korteles ir vardinius ženkliukus. Tai išskirtinis akcentas, segamas prie darbinės aprangos siekiant pabrėžti kiekvieno darbuotojo vardą ir pavardę, pareigas ir darbovietę. ID kortelės gali būti aukso, sidabro ir bronzos spalvos, lazeriu graviruojamas tekstas gali būti įvairaus stiliaus ir norimo dydžio. Užsegimas: metalinis segtukas, kitaip vadinamas „žiogeliu“ arba magnetas. ID kortelės kaina priklauso nuo graviravimo sudėtingumo, dydžio, formos ir užsakomo kiekio.

Per kiek laiko pagaminami metaliniai ženkliukai?

Po maketo patvirtinimo, metalinius ženkliukus, ID korteles ir kitus vardinius ženkliukus pagaminame per 1-3 darbo dienas. Itin skubiais atvejais – per 1 darbo dieną. Kaip ir kitiems mūsų projektams, metaliniams ir kitiems ženkliukams teikiame logotipų konvertavimo į vektorinį formatą paslaugą.

Metalinių ženkliukų pavyzdžiai