Kas yra iškilūs polimeriniai ženkliukai?

Iškilūs arba polimeriniai ženkliukai, kartais vadinami tiesiog domingu, yra įvairių formų metaliniai ženkliukai su drugelio formos užsegimu. Iškilus polimerinis lipdukas ženkliukui suteikia solidumo, 3D efektą ir taip paryškina logotipą. Jie gali būti klijuojami beveik ant bet kokio paviršiaus.

Kuo ypatingi iškilūs polimeriniai lipdukai?

Kaip ir metalinių ženkliukų gamybai, polimeriniams lipdukams atspausdinti naudojame skaitmeninę spaudą. Vaizdas tampa gyvesnis, solidesnis bei išryškėja logotipas. Lipdukas yra atsparus mechaniniam ir aplinkos poveikiui – nesibraižo, netrūkinėja, nebijo šalčio, karščio, drėgmės ir įgauna atsparumą įvairioms cheminėms medžiagoms.

Kur panaudojami iškilūs polimeriniai lipdukai?

Iškilių polimerinių lipdukų panaudojimo galimybės yra didelės, jie gali būti klijuojami ant plastikinių ir metalinių rašiklių, raktų pakabučių, USB atmintinių ir išorinių baterijų, kitų verslo dovanų bei suvenyrų.

Kokie galimi iškilių lipdukų dydžiai ir užsakomi kiekiai?

Iškilūs ženkliukai galimi pagal siūlomus metalinių ruošinių dydžius: 2×2 cm, 1,3×1,3 cm, 1,3×2,4 cm, 0,8×2,2 cm, 1,7×2,2 cm. Esant poreikiui galime pagaminti pagal kliento pageidaujamą dydį. Rekomenduojamas minimalus kiekis – nuo 25 vienetų. Iškilaus lipduko kaina priklauso nuo jo dydžio ir užsakomo kiekio.

Per kiek laiko pagaminami iškilūs polimeriniai lipdukai?

Po maketo patvirtinimo, iškilių polimerinių lipdukų projektui atlikti skiriame 1 savaitę. Itin skubiais atvejais – 3-4 darbo dienas. Siūlome galimybę Jūsų prekės ženklui būti matomu ir išskirti produktus nuo kitų, identifikuojant juos vis labiau populiarėjančiu būdu – iškiliais polimeriniais ženkliukais. Kaip ir kitiems mūsų projektams, iškiliems polimeriniams ženkliukams teikiame logotipų konvertavimo į vektorinį formatą paslaugą.

Iškilių lipdukų darbų pavyzdžiai