Kas yra tampografija?

Tampografija arba tamponinė spauda yra netiesioginis giluminės spaudos procesas, kuomet dvimačiai vaizdai (logotipai, užrašai, grafiniai piešiniai) yra išėsdinami ant klišės (spaudos formos), o nuo jos specialaus elastingo silikoninio tampono pagalba yra perkeliami ant spausdinamojo trimačio objekto. Vaizdui pernešti ant įvairių smulkių verslo dovanų, tamponinė spauda yra dažniausiai naudojamas spaudos būdas.

Kuo ypatinga tampografija?

Unikalios silikoninio tampono savybės leidžia spalvotus vaizdus lengvai perkelti ant įvairių paviršių. Tai gali būti plastikas, metalas, medis, oda, keramika. Mūsų turima tampografijos įranga leidžia dekoruoti gaminius iki 3 skirtingų spalvų. Tampografija yra vienas iš patikimiausių dekoravimo būdų, kuomet reikia atspausti logotipus ne ant plokščių paviršių, pavyzdžiui, keramikinių puodelių.

Kodėl reikėtų rinktis tampografiją?

Tampografija yra universalus ženklinimo būdas, ypač tinkamas ant lygių ar sferinių paviršių, tačiau naudojamas ir sudėtingų formų paviršiams, kai siekiama vaizdo tikslumo ir kokybės. Tamponinė spauda rekomenduojama ženklinant daiktus iš surenkamų dalių ar esant smulkioms detalėms. Spausdinant šiuo būdu spalvos perėjimai ar šešėliai yra negalimi, tad norint juos išgauti reikėtų rinktis kitą spaudos būdą.

Kokie tampografijos dažai yra naudojami?

Mūsų reklamos agentūroje naudojami premium kokybės, šveicariški tampografijos dažai, todėl garantuojame pernešamų vaizdų patvarumą ir kokybę. Vaizdai ir jų spalvų intensyvumas išlieka ilgaamžiai. Tampografijoje naudojama PANTONE spalvų paletė, kurią sudaro 1867 skirtingi atspalviai ir papildomos aukso bei sidabro spalvos.

Ar tampografija yra brangi?

Tampografija yra ekonomiškas spaudos būdas, siekiantiems sutaupyti. Kadangi dekoravimo kaina priklauso nuo tiražo, rekomenduojamas minimalus kiekis – nuo 25 vienetų. Tamponinės spaudos kaina priklauso nuo trijų faktorių: prekių kiekio, spalvų skaičiaus ir atspaudo dydžio. Siūlome ženklinti įvairaus dydžio užrašais: smulkiais – iki 10 x 60 mm ir dideliais – iki 50 x 50 mm.

Tampografijos panaudojimo atvejai

Dažniausiai ženklinamos verslo dovanos: rašymo priemonės ir užrašų knygelės, USB atmintinės ir išorinės baterijos, puodeliai ir gertuvės, įvairūs pakabukai ir žiebtuvėliai, atšvaitai, dėžutės ir kiti smulkūs verslo suvenyrai. Tampografijos būdu taip pat ženklinamos grožio priemonės (kosmetinės, kvepalų buteliukai, kremo indeliai ir kt.), virtuvės reikmenys, sporto atributika, įvairios gaminių detalės, elektronikos gaminiai (pulteliai, įvairūs reguliavimo prietaisai, etc.)

Per kiek laiko atliekama tampografija?

Po maketo patvirtinimo, tampografijos projektui atlikti skiriame 1-2 savaites. Itin skubiais atvejais – 2-3 dienas. Mūsų dizaineriai paruoš tinkamus maketus tampografijos spaudai, parinksime Jūsų logotipo spalvos atitikmenį pagal PANTONE paletę, teikiame logotipų konvertavimo į vektorinį formatą paslaugą.

Tampografijos darbų pavyzdžiai