GRAVIRAVIMAS LAZERIU

Lazerinis graviravimas - tai įvairių paviršių graviravimas arba ženklinimas pasitelkiant lazerio spindulį ir nenaudojant kitų mechaninių priemonių ar dažų. Galime graviruoti stiklą, medį, popierių, odą, aliuminį ir kitas medžiagas.

Lazeriu taip pat galime pjaustyti plastiką, popierių, gaminti ID korteles, rūbinių žetonus, pjaustytas atvirutes ir kitus gaminius.

GRAVIRAVIMAS SMĖLIU

Suspausto oro ir smėlio srove graviruojame įvairius keramikinius ir stiklinius paviršius. Šis būdas leidžia išgraviruoti giliau, nuimant paviršinį medžiagos sluoksnį. Graviruoti smėliu galime ant lenktų paviršių, tokių kaip taurės, puodeliai ir kt.


TAMPOGRAFIJA

Tampografija – tai toks spaudos būdas, kai silikoninės gumos pagalba dažai iš prieš tai išėsdintos klišės yra perkeliami ant spaudžiamo daikto paviršiaus. Taip spausdinti galima ant įvairių ne plokščių paviršių, tokių kaip rašikliai, puodeliai, žiebtuvėliai, raktų pakabukai, kita reklaminė produkcija. Tampografijos būdu galima spausdinti ant plastiko, medžio, metalo, keramikos, stiklo ir kitų medžiagų.


TERMO TRANSFERIO PRESAVIMAS

Šį spaudos būdą naudojame spalvotiems logotipams perkelti ant šviesių medžiagų. Iš pradžių norimas vaizdas yra atspausdžiamas ant specialaus popieriaus, o vėliau, naudojant karštą presą, perkeliamas ant medžiagos.


TERMO PLĖVELĖS PRESAVIMAS

Vienspalviai logotipai, užrašai ir kita informacija gali būti išpjaustomi iš specialios termo plėvelės, o vėliau karštu presu prispaudžiami prie medžiagos. Tokiu būdu galime dekoruoti įvairius drabužius, marškinėlius, maišelius ir t.t.


SUBLIMACIJA

Sublimacijos technologiją naudojame puodelių su nuotraukomis gamybai ir spalvotai spaudai ant metalo. Nuotrauka ar spalvotas logotipas iš pradžių specialiais dažais yra atspausdžiamas ant sublimacinio popieriaus, o vėliau, naudojant karštą presą perkeliamas ant specialiai tam paruoštos produkcijos. Vaizdas yra ilgaamžis, labai atsparus mechaniniam poveikiui.


POLIMERINĖS DERVOS LIPDUKAI

Skaitmeninės spaudos arba šilkografijos būdu atspausdinti ir išploteriuoti lipdukai vėliau yra užliejami specialiu skaidriu polimeru, kuris veikiamas oro sukietėja. Taip pagamintų lipdukų spalvos yra gyvos ir ryškios, polimeras suteikia trimatį efektą, jie nebijo vandens ir gali būti plačiai panaudojami verslo dovanų bei įvairiausių produktų ženklinimui.