Puodeliai
Įvairūs keramikiniai, porcelianiniai, stikliniai ir termo puodeliai, skirti reklamos tikslams. Savo klientams galime pasiūlyti Porceline bei vokiškus Rou Bill reklaminius puodelius. Logotipus ant puodelių spaudžiame tampografijos arba dekolės būdu.Puodeliams, kurie bus naudojami kaip verslo dovanos, papildomai gali būti pritaikomos specialio...
Įvairūs keramikiniai, porcelianiniai, stikliniai ir termo puodeliai, skirti reklamos tikslams. Savo klientams galime pasiūlyti Porceline bei vokiškus Rou Bill reklaminius puodelius. Logotipus ant puodelių spaudžiame tampografijos arba dekolės būdu.Puodeliams, kurie bus naudojami kaip verslo dovanos, papildomai gali būti pritaikomos specialios pakuotės.Minimalus puodelių užsakymo tiražas - 36 vnt.
Daugiau

Puodeliai  Šioje ketegorijoje produktų nėra.

Subkategorijos

  • Porceline
  • Puodeliai su nuotrauka
    Įvairūs puodeliai su nuotrauka ar logotipu - galimas tiražas nuo vieno vieneto. Puodeliai su nuotrauka gali būti cilindro arba kūgio formos. Taip pat galime pasiūlyti mini puodelių su nuotrauką bei puodelių su nuotrauka, kurie įpylus karšto vandens pakeičia spalvą iš juodos į baltą.