Tušinukai
Rekaminiai rašikliai ir tušinukai - tai viena iš populiariausių nedidelių verslo dovanų ar reklaminių suvenyrų. Jie naudojami kiekviename biure, nedaug kainuoja, o reklaminė žinutė ar logotipas, atspaustas ant jų - dažnai pastebimas.Mūsų įmonė gali pasiūlyti daugybę skirtingų gamintojų rašiklių, tušinukų, rolerių ir kitų rašymo priemonių. L...
Rekaminiai rašikliai ir tušinukai - tai viena iš populiariausių nedidelių verslo dovanų ar reklaminių suvenyrų. Jie naudojami kiekviename biure, nedaug kainuoja, o reklaminė žinutė ar logotipas, atspaustas ant jų - dažnai pastebimas.Mūsų įmonė gali pasiūlyti daugybę skirtingų gamintojų rašiklių, tušinukų, rolerių ir kitų rašymo priemonių. Logotipai ant rašikliu spaudžiami tampografijos būdu arba graviruojami.Importuojame tiek pigius, mažiems biudžetams skirtus rašiklius, tiek žinomų prekės ženklų, tokių kaip Leccepen, Senator, Prodir, Klio eterna rašiklius.Populiariausi rašiklių modeliai yra sandėliuojami, todėl užsakymus atlikti galime itin greitai.
Daugiau

Tušinukai  Rodoma 4 produktai.

Subkategorijos

  • Leccepen
    Italijoje paminėjus rašiklių industrinį centrą žmonės galvoje dažniausiai turi vieną regioną - Piedmont, o tiksliau - Settimo Torinese miestą, kuriame jau daugiau nei 30 metų Leccepen darbuotojai kuria ir gamina inovatyvias rašymo priemones pasaulinei rinkai.Nesvarbu, ar tai būtų brangesnė rašymo priemonė, ar reklaminis rašiklis, Leccepen stengiasi išlikti šios šakos lydere per inovacijas estetikoje, funkcionalume, kokybėje ir medžiagų pasirinkime. Tobulybės siekiama pradedant rašiklio dizaino kūrimo procese ir baigiant jo gamyboje. Leccepen ženklas garantuoja kokybę, kuri verta, kad ant šių rašiklių puikuotųsi Jūsų įmonės ženklas.
  • Viva Pens
  • Prestige
  • B1
    Ši elegantiška metalinių tušinukų kolekcija pagaminta iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Tai tušinukai, kurie bet kokiai kompanijai suteiks prestižiškumo ir pabrėš jos unikalumą. B1 prekės ženklo idėja tokia pat paprasta, kaip ir jos pavadinimas: puiki kokybė, ilgaamžiškumas, bei gera kaina.
Rodoma 1 - 4 iš 4 produktų
Rodoma 1 - 4 iš 4 produktų